مشهد ، برج مهر کوهسنگی ، طبقه منفی -1 ، واحد 40 ، گالری نقره جات هاشمیان

درباره ما

برند نقره هاشمیان

برند نقره جات برادران هاشمیان توسط چهار سرمایه گذار، برادر و شریک با نام‌های سید محمد صادق، سید محمد تقی، سید محمد رضا و سید محمد رسول هاشمیان خلق شد.

این برند در سال ۱۳۷۶در بازار امام رضا (ع) مشهد شروع به فعالیت تولید و پخش زیورآلات نقره نمود و با تمرکز و تخصص بر روی زیورآلات نقره زنانه وارد بازار شد و به مرور زمان به محصولات خود تنوع بخشید.

برند هاشمیان سیلور در سال ۱۳۷۶ نقره را با زمینه فکری توزیع و با هدف ترغیب تولیدکنندگان داخلی به تولید زیورآلات و مصنوعات نقره زیباتر و با کیفیت‌تر آغاز نمود. همچنین معرفی این محصولات به مصرف کنندگان طلا با عنوان جایگزینی ارزان‌ و شکیل مورد توجه این مجموعه قرار داشت. تا این لحظه رضایت بی‌شمار مشتریان نشان دهنده موفقیت برند هاشمیان در این رسالت بوده است.

حضور فعال هاشمیان سیلور در نمایشگاه‌های خارجی

هاشمیان سیلور در سال‌های ۱۳۷۸ الی۱۳۸۴ که نمایشگاه‌های تخصصی ایران در کشورهای خارجی برگزار می‌شد، با حضور فعال در این نمایشگاه‌ها ارتباط تجاری خوبی را با کشورهایی نظیر لبنان، بحرین، کویت، عربستان، بنِین و هائیتی برقرار کرد. مجموعه هاشمیان تا اکنون در بیش از شش نمایشگاه بین‌المللی به صورت مستقیم حضور داشته و به صورت غیر مستقیم نیز نمایندگان و محصولات خود را در تمامی نمایشگاه‌ها تخصصی از جمله نمایشگاه‌های اکسپو دبی ارائه می‌کند.

پیشگام در فروش اینترنتی نقره

مجموعه هاشمیان سیلور اولین نمایشگاه اینترنتی خود را در سال ۱۳۷۹ با نام سیلور ایران طراحی کرد و به جرات می‌توان اذعان داشت که اولین سایت عرضه‌کننده اینترنتی زیورآلات نقره در ایران است.

این شرکت تا به امروز ایده تولید حلقه‌های تراش ست، حلقه‌های دوتکه و سه تکه و حتی تولید النگو نقره را با طراحی و حمایت‌های خود در صنف نقره پایه گذاری کرده است.

گفتنی است که در اوایل ورود هاشمیان سیلور به بازار نقره، تولیدات این صنف به مواردی همچون لوله حرز، زنجیر و انگشترهای مردانه و گاها زنانه خلاصه و محدود می‌شد. به مرور زمان توقع مصرف‌کننده و مخاطبان از این فلز بیشتر شد. بدین ترتیب فروشگاه نقره هاشمیان با هدف ارتقا کیفیت تولید و تنوع در محصولات رابطه عمیق‌تری با نیاز سنجی و تولید‌کننده برقرار و مخاطبان بیشتری را جذب زیورآلات این فلز نمود.

تجربه خرید با اصالت با برند HB

فروشگاه هاشمیان سیلور در حوالی سال ۱۳۹۸ لوگو برند HB Hashemian Brothers)) که مخفف کلمه برادران هاشمیان است را به عنوان نشان تجاری خود قرار داد. این نماد نشان دهنده ظرافت، کیفیت و اصالت محصولات این مجموعه است. از آن پس نشان HB در تمامی محصولات انحصاری این مجموعه از جمله زنجیرها و دست بندهای مردانه، النگو و انگشترهای نفیس مردانه، نیم ست و انگشترهای زنانه و … مهر می‌شود تا احساس رضایت خاطر را برای مشتریان فراهم آورد.

فروشگاه اینترنتی نقره هاشمیان در حال حاضر با هدف ارائه محصولات زیبا و حرفه‌ای مطابق با استانداردهای جهانی به دوستداران جواهرات و زیورآلات نقره به صورت مستقیم قدم به دنیای دیجیتال گذاشته تا بتواند با کیفیت و تنوع بی‌نظیر بصورت اینترنتی به مشتریان در بازار آنلاین خدمات ارائه کند.

خرید نقره با عیار بالا از فروشگاه نقره هاشمیان

شایان ذکر است که تمامی زیورآلات و جواهرات زنانه و مردانه موجود در فروشگاه Hashemiansilver از عیار تضمینی ۹۲۵ برخوردار است. هاشمیان سیلور با تاکید بر احترام به سلیقه مشتری، تنوع محصولات با کیفیت و قیمت مناسب خدمات ارزنده‌ای را به شما ارائه می‌دهد. کارشناسان واحد‌های فروش در فروشگاه هاشمیان سیلور به طور تمام وقت آماده خدمت رسانی به شما مردم شریف ایران هستند.

مجموعه هاشمیان ارائه دهنده بهترین زیورآلات نقره

هدف ما دراین مجموعه از ابتدا ایجاد تعامل و دوستی و لذت بخشیدن به مشتریان و هموطنان بوده و رضایت و پشتیبانی مشتریان وفادار خود را بهترین ثروت و سرمایه جاودانه مان می دانیم.