مشهد ، برج مهر کوهسنگی ، طبقه منفی -1 ، واحد 40 ، گالری نقره جات هاشمیان

سوالات متداول

روش محاسبه قیمت محصولات به چه صورت است؟

محاسبه قیمت محصولات گالری طلا زرین عیار طبق فرمول اتحادیه طلا و جواهر ایران انجام می شود. جزییات محاسبه تمام محصولات در صفحه تک محصول آمده است. برای مشاهده آن در صفحه تک محصول روی گزینه مشاهده جزییات قیمت کلیک کنید و دکمه مشاهده محاسبه قیمت را بزنید و جزییات قیمت شامل قیمت طلای خام محصول، اجرت ساخت محصول، سود و مالیات را مشاهده کنید.

آیا قیمت های سایت به روز است؟

بله، قیمت تمام محصولات سایت با هر تغییر نرخ طلای اتحادیه به روز می شود.

ارسال به چه صورت انجام میشود؟

ارسال های تهران با توجه به موقعیت مکانی و گزینه انتخابی مشتری جهت دریافت بسته، توسط پیک موتوری و اداره پست صورت میگیرد.
ارسال های شهرستان توسط اداره پست صورت میگیرد.

اگر در زمان ارسال کسی برای تحویل سفارش نباشد چه میشود؟

پس از ثبت سفارش، ارسال با توجه به بازه زمانی انتخابی انجام میشود. در صورت عدم حضور تحویل گیرنده در محل و یا عدم انتخاب دقیق موقعیت مکانی ، هزینه ارسال مجدد و یا نرسیدن مرسوله در بازه زمانی انتخابی به عهده مشتری می باشد.

اگر برای تحویل گرفتن بسته محدودیتی از نظر زمان یا بقیه موارد داشته باشم چطور هماهنگ کنم؟

در هنگام سفارش در صفحه مشخصات ارسال یک بخش توضیحات وجود دارد. در آن قسمت می توانید تمام توضیحات مورد نظر خود را وارد بفرمایید. یا با شماره پشتیبانی تماس گرفته و موارد را هماهنگ کنید.

نرخ طلا برای سفارشهای ساختنی به نرخ روز ثبت سفارش حساب می شود یا روز تسویه حساب ؟

نرخ طلا برای محاسبه قیمت در سفارشات ساختنی در همان لحظه خرید و پرداخت بیعانه در سیستم ثبت می گردد و بعد از آماده شدن طبق همان نرخ،  قیمت نهایی محصول محاسبه می شود.

آیا وزن محصولات بعد از ساخت در سفارشات ساختنی با وزن سایت تفاوت می کند؟

برای محصولات سفارشی، قیمت و وزن درج شده در سایت حدودی بوده و بعد از ساخت امکان تغییر وزن وجود دارد. بدیهیست که در ساخت طلا هیچ دو محصولی با یک طرح نمیتوانند هم وزن باشند، از این رو ممکن است بعد از ساخت وزن محصول بیشتر و یا کمتر شود. در محصولاتی مانند انگشتر ها، دستبند ها، پابند ها و زنجیر های سنگین که امکان انتخاب سایز برای آنها موجود است، تغییر سایز میتواند در وزن طلا بین 1 تا 4 گرم نوسان داشته باشد.

آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل کاربری” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “ویرایش مشخصات” امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد.

چگونه میتوانم هزینه خرید خود را پرداخت کنم؟

بعد از رفتن به مرحله بعدی در قسمت مشخصات سفارش درگاه پرداخت در محل و یا درگاه بانک پاسارگاد که در گزینه ها مشاهده می کنید، هزینه خود را پرداخت کرده که پس از آن به شکل خودکار خرید یا سفارش شما در مرحله آماده سازی و ارسال قرار خواهد گرفت.